یک فنجان آرامش با یک تصمیم دقیقبا حسـی خوب، و مطـمئن از امروز، آیـنده را ورق خـواهید زد. آیـنده با ما بسیار روشـن است. بـرای راه اندازی شـعبه داده گستر فرزانگان در محـل کار خود همـین امروز اقـدام نمائید.

معرفی و تاریخچه

این مجموعه در سال 1378 با همت جمعی از متخصصین مرتبط، با هدف ارائه خدمات و محصولات سخت افزای و شبکه پا به عرصه وجود نهاد، با فعالیت و تلاش بی نظیر همکارانمان توانستیم به یکی از بهترین های ارائه خدمات تعمیر و نگهداری و پشتیبانی سیستم های کامپیوتری و ماشین های اداری تبدیل شویم.
در سال 1382 با هدف به کار گیری فناوری های نوین ارتباطات و اطلاعات در زمینه وب وارد این عرصه شدیم؛ در ابتدا با توجه به افزایش استفاده از اینترنت و نیاز مبرم کاربران به محتوا، تلاش کردیم تا در کنار حفظ کیفیت بر کمیت کاری خود نیز بیافزاییم تا نقش عمده ای در تولید محتوای وب فارسی داشته باشیم.
در سال 1385 با رشد روز افزون استفاده از رایانه و علاقه مندی بازار به جایگزینی سیستم سنتی و کاغذی با سیستم های نرم افزاری، تولید نرم افزار برای کسب و کارهای کوچک را در برنامه کاری خود قرار دادیم؛ استفاده از متدولوژی RUP در روند تولید نرم افزار تمایزی بزرگ بین ما و رقبا ایجاد کرد و باعث رقم خوردن موفقیتی بزرگ گردید.
در سال 1386 به عنوان یکی از حرفه ای ترین گروه هایی بودیم که راه کارهای پیامکی و ارزش افزوده آنرا در قالب نرم افزاری جامع ارائه نمودیم و این مسیر را ادامه دادیم و امروز دارای یکی از قویترین سامانه های پیامکی در کشور هستیم.
در سال 1389 با هدف سازمان دهی و نظم بخشیدن و همسو شدن با قوانین حقوقی، این مجموعه را با نام شرکت داده گستر فرزانگان ثبت نمودیم، در همان سال خدمات محتوای چند رسانه ای را نیز به سبد محصولات و خدمات خود افزودیم تا مشتریانمان طعم تخصص در این زمینه را نیز بچشند، ما یکی از اولین مجموعه هایی بودیم که تور مجازی را به همراه خدمات افزوده آن ارائه نمودیم.
16 سال تجربه موفق ما اطمینانی است برای شما که این مجموعه را به عنوان مشاور و پیمانکار خود انتخاب نمائید، و برای ما وسیله ایست که مسیر پیشرفتمان را هموار سازد.
این مجموعه، یکی از پیشگامان در زمینه مشاوره و نظارت بر پروژه های فناوری اطلاعات می باشد و در رده یکی از موفق ترین مجموعه های فناوری اطلاعات قرار دارد.
بیشک یکی از دلایل موفقیت ما ارائه اطلاعات صحیح و دقیق به مشتری، و در نظر گرفتن ابعاد و پارامترهای تاثیر گذار در موفقیت پروژه است.
این مجموعه جهت ارائه خدمات به بهترین وجه ممکن، خدمات و محصولات خود را در قالب شش دپارتمان و یک واحد جهت آموزش طبقه بندی نموده است، این دپارتمان ها عبارتند از: دپارتمان سخت افزار، دپارتمان نرم افزار، دپارتمان شبکه، دپارتمان وب، دپارتمان مالتی مدیا، دپارتمان پیامک، که هر دپارتمان از سیستم کاری متمایزی برخوردار است و سیاست های خاصی برای هر کدام پیاده سازی می شود.
فلسفه وجودی این مجموعه استفاده از اندیشه ها و تفکرات ابتکار آمیز، بهره گیری از فن آوری های روز، تکیه بر تجربه و تخصص مدیران، اصل مشتری مداری، مسئولیت پذیری، احترام به حقوق مشتریان، حفظ کیفیت کاری است؛ تلفیق هنر، تجربه و تخصص، باعث ایجاد برتری و تمایز برای مشتریانمان شده و همواره مشتریانمان در بالاترین رتبه نسبت به سایر رقبای خود بوده و می باشند.
بی شک مدیران، معاونان، مسئولین و کادر فنی متعهد، متخصص و با تجربه، باعث افزایش اعتبار و موفقیت چشمگیر این مجموعه شده است.